+90 850 305 28 21

Sosyal Medyada Biz}

SC-226 Optik Turnike (Speed Gate)

SC-226 Optik Turnike (Speed Gate)

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi elektronik kontrol ünitesi, turnikelere giren ve çıkan kişilerin hareketlerini optik sensörler yardımıyla turnike boyunca izler. Bu sayede elektronik kontrol ünitesi turnikeden geçiş yapan kişinin bulunduğu konuma göre hareketlerine karar vermektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir.  SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi kanatları elektromekanik motor ile yüksek hızlarda hareket etmektedir. İzinsiz geçişler özel olarak konumlandırılmış optikler ile tespit edilmektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesi yan panelleri Pleksiglas, üst tabla granit ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir. Bunun yanında opsiyonel olarak farklı üst tabla ve yan panel seçenekleri ile müşteriye özel tasarımlar ile sunulabilmektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak sunulan dahili ziyaretçi kart toplama ünitesi ile tesise kart ile giriş yapmış ziyaretçilerin kartları çıkışta  SC-226 kart toplayıcı yuvası içerisinde toplanmaktadır. Her türlü okuyucuya uygun olarak üretilen  SC-226 Hızlı Geçiş Turnikeleri en karmaşık geçiş kontrol sistemlerine kolaylıkla uygulanabilmektedir.

SC-226 Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumunda açık konuma kendiliğinden geçebilmektedir.
OPSİYONLAR

Üst tabla ekstra cam eklentisi
Ahşap üst tabla
304 paslanmaz çelik üst tabla

24 Mayıs 2016
1.611 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN